Kopuła+


271, 32-420 Marszowice

Tel: 791 501 739

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Architekt niepołomice


Architekt niepołomice - opis firmy

Data dodania wpisu: 2020-08-29

Aby mieć pewność, że przestrzeń użytkowa będzie spełniać swoje funkcje, warto, by zaprojektował ją kompetentny i doświadczony architekt. Mieszkańcom Niepołomic realizację tego typu usługi zapewnia oferta dostępna na stronie internetowej kopulaplus.pl. 

Jest to oferta biura, gdzie zatrudnia się osoby specjalizujące się w twórczym, a jednocześnie funkcjonalnym wykończeniu każdego rodzaju pomieszczeń. Usługi, które świadczą kompetentni i doświadczeni pracownicy w ramach wykonywania zamówienia od klienta obejmują wstępną analizę oczekiwań zlecającego, stan budynku przeznaczonego do aranżacji, wykonanie projektu uwzględniającego powyższe dane i wytyczne oraz jego realizację. 

Skorzystanie z powyższej propozycji to pewność dla klienta, że otrzyma się wartościowy i kompletny projekt, bez względu na to, czy będzie on dotyczyć domu jednorodzinnego, mieszkania w bloku czy wyposażenia wnętrz firmowych lub instytucji.

Na podanej stronie biura można zapoznać się także z przykładami zrealizowanych do tej pory zamówień. Warto je obejrzeć i, być może, także się nimi zainspirować we własnych wnętrzach.

 
Podobne firmy w regionie

PHU Firma Kora

Adres firmy:
Przybradz, Wadowicka 42a

Sprawdź

Monitoring & IT

Adres firmy:
Kraków, Tetmajera 19

Sprawdź