Kabiny dla Palaczy


Dębowa 8 , 32-031 Mogilany

Tel: +48 501 333 256

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wiaty dla palących | https://kabinydlapalaczy.eu/


Wiaty dla palących | https://kabinydlapalaczy.eu/ - opis firmy

Data dodania wpisu: 2021-12-05

Dzięki ofercie tej firmy możliwe będzie zapewnienie palaczom miejsc, w których będą mogli zapalić bez narażania się osobom niepalącym. Wszystko to dzięki temu, że w jej katalogu znajdują się nowoczesne wiaty dla palących, dzięki którym w łatwy sposób można sprawić, że ani dym, ani zapach nie będzie wydobywał się na zewnątrz. 

To innowacyjne rozwiązane stosowane jest już na całym świecie. Korzystają z niego zarówno pracodawcy, którym zależy na dobrym samopoczuciu pracowników, jak i osoby odpowiedzialne za przestrzeń w miejscach publicznych, np. w galeriach handlowych, dworcach czy lotniskach. Dzięki temu każdy może komfortowo korzystać z danej przestrzeni, nie narażając się nikomu. 

Po więcej informacji na temat możliwości zakupu należy sięgnąć na stronie kabinydlapalaczy.eu, gdzie przedstawiona została pełna oferta tej sprawdzonej firmy. Skorzystało z niej już wielu zadowolonych klientów, którzy doceniają wysoką jakość kabin oraz ich stosunkowo niską cenę, która nie jest dostępna nigdzie indziej. 
Podobne firmy w regionie

Monitoring & IT

Adres firmy:
Kraków, Tetmajera 19

Sprawdź

PPHU "BU-MOR"

Adres firmy:
Oświęcim, Zagrodowa 67

Sprawdź