BUD-MIX


Torowa 16c, 32-050 Skawina

Tel: 790 260 407

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kotwa chemiczna do drewna


Kotwa chemiczna do drewna - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-10-13

Sklep działający pod adresem sklepbudowlanca.pl oferuje najwyższej jakości narzędzia, akcesoria i materiały remontowe wyprodukowane przez cenione na rynku marki, np. Fisher Laticrete, Komatz, Beissier, Caparreghini, Semin, Ardon.

Wśród chętnie kupowanych produktów znajduje się kotwa chemiczna do drewna. Ta wysokojakościowa zaprawa iniekcyjna może z powodzeniem zastąpić standardowe metody łączeniowe, jak dyble czy pręty. Mocowania są solidne, trwałe, zapewniają wieloletnią wytrzymałość konstrukcji. Artykuł może być stosowany zarówno w betonie zarysowanym, jak i niezarysowanym. Kotwy są wyjątkowo uniwersalne, mogą być wykorzystane w budownictwie drogowym, podziemnym, mostowym czy indywidualnym. Do zestawu można dokupić haki do rusztowań, chemię budowlaną, akcesoria do montażu, płyty drewniane OSB, narzędzia malarskie, elektronarzędzia, środki ścierne i wiele innych.

Warto wybrać sprawdzone przedsiębiorstwo, które cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży.
Podobne firmy w regionie

Monitoring & IT

Adres firmy:
Kraków, Tetmajera 19

Sprawdź

PPHU "BU-MOR"

Adres firmy:
Oświęcim, Zagrodowa 67

Sprawdź