SpecShop.pl


Kościuszki 114, 61-717 Poznań

Tel: 533 372 997

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Zestaw survivalowy


Zestaw survivalowy - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-12-29

Miłośnicy górskich wypraw z pewnością będą zainteresowani ofertą sklepu internetowego SpecShop. Oferta zawiera doskonałej jakości akcesoria outdoorowe, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Asortyment jest różnorodny i można w nim znaleźć kompletny zestaw survivalowy zawierający krzesiwo, mały nóż, skalpel, karabińczyk do troczenia, linkę o długości trzech metrów, rozpałkę i akcesoria wędkarskie (żyłkę, haczyk, spławik, ciężarki). Poza tym oferta zawiera także o wiele bardziej rozbudowany zestaw, który obejmuje latarkę, trytki, linkę nylonową, worek strunowy, wodoodporną torbę, taśmę klejącą, sprzęt do szycia i wędkarstwa, tabletki do odkażania wody, zapałki, lusterko sygnalizacyjne, krzesiwo z kompasem i kilka innych przedmiotów. Dodatkowo firma oferuje porządną odzież i bieliznę termiczną oraz obuwie skórzane.

Skorzystanie z usług tego sklepu internetowego to gwarancja produktów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji każdego zamówienia.
Podobne firmy w regionie

KJ Studio

Adres firmy:
Piła, Promienna 23 /21

Sprawdź

WILTEX

Adres firmy:
Skórzewo, Polna 2

Sprawdź

Nanostudio

Adres firmy:
Poznań, 27 Grudnia 11

Sprawdź